A SYNERGIE-vel a megfelelö munkát találni

Munkát keres Németország északnyugati részén?

Akkor nálunk jó helyen van! A SYNERGIE már több mint 40 éve áll az Önök szolgálatára. 30 helyen dolgozunk mint munka erő közvetítő Németország délnyugati részen és keresünk munkaerőt a partner cégeknek.

Amit Önnek ajánlunk

Mi biztositunk Önnek személyre szóló fanácsadást. Önnel együtt keressük ki az Önnek megfelelö munkat. Hogy a termelésben, mint technikas szakember, kereskedelmi végzettségel rendelkezö munkatárs vagy ápló személyzet- mi megtaláljuk az alkalmas munkát Önnek.

Mi egy megbizható munkaadó vagyunkm, megbecsüljük az alkalmazottainkat. Áltálában egy határidö nélküli szerödést kötünk Önnel, a bérezése tarifa után törtenik, amit mi mindig pontosan fizetünk.

A mi elvárásaink

Teljesités es motivácio, megbizhatóság és pontosság Önnek természetes? Szeretné a képességeit a munkájaba belefeketni és nyitott Ön új feladatok irant? Akkor mi jól összeillünk!

Többek között a következö munkaköröhre keresünk munkatársakat:

  • Termelési munkatárs/
  • Összeszerelö
  • Villanyszerelö
  • Hegesztö
  • Mechanikus
  • Raktari Munkas
  • Festö/Fényezö
  • Pénztáros
  • Àpoló
  • Idös Gondozó
  • Mérnök pl repülögép, gépészmérnök

Felkeltettük az érdeklödését?

Akkor meg kéne ismerkednünk. Pájázzon a mi aktuális ajánlatainkra (életrajzzal és bizonyitványokkat) Küldje el elérhetösegét vagy vegye fél a kapcsolatot az Ön közelében lévö SYNERGIE- Kihelyezettséggel. Kollégáiunk az Ön Rendelkezésire allnak.?.

További információk a németországi munkához a SYNERGIE-nél.

Besuchen Sie uns auf unseren Social Media Seiten und vernetzen Sie sich mit uns:

Verstanden